پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۱۸:۲۷
اسلایدر دوم دانشگاه اسلایدر دانشگاه

مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهر ۹۳

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع گردید. پس از پخش سرود جمهوری اسلامی آقای دکتر طباطبایی استاد رشته ایمنی در مرکز پارسیان ضمن تشویق دانشجویان ، پویایی و خلاقیت در تخصص خود به تشریح نظام مهارتی در دانشگاه علمی کاربردی پرداخته و به تفصیل، مزایای این نوع آموزش را برشمردند.

در ادامه برنامه معاونت آموزشی خانم دکتر رحیمی به تشریح قوانین و آیین نامه های آموزشی و امتحانات پرداخت و در پایان نیزنکات مهم آموزشی و توصیه های اخلاقی را یادآور شدند.
در این مراسم، کارگاه سامانه آموزشی در خصوص آشنایی بیشتر دانشجویان با مواردی از قبیل نحوه ورود به سامانه و پروفایل ، و نیز پرداخت شهریه و انتخاب واحد ونیز مشکلاتی که یک دانشجو ممکن است با آن مواجه شود ترتیب داده شده بود که توسط مسئول انفورماتیک دانشگاه آقای مهندس بهره مند آموزش و اجرا گردید .

و درپایان ریاست مرکز آقای دکتر حسینی پس از پیام تسلیت و خوش آمدگویی، ورود دانشجویان را به این دانشگاه تبریک گفته ، و در ادامه سخنان کوتاهی در خصوص اهمیت و جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی در کشور سخن گفت و از رشد، پیشرفت، و اهداف این دانشگاه و انتظارات متقابل دانشجویان و مسئولان نیز بیاناتی مطرح نمودند.

آقای دکتر حسینی ضمن برشمردن ویژگیهای دوران جوانی و نشاط دانشجویی و استفاده بهتر و بیشتر از این فرصت برای دانشجویان توفیقات بیشتر آنان را آرزو نمود.

مراسم باپذیرایی و صلوات بر محمد(ص) و خاندانش خاتمه یافت.

تماس با ما

آدرس:
استان هرمزگان – پارسیان – کیلومتر 1 اتوبان پارسیان عسلویه

فومستان – انتهای خیابان کارآفرینی

کد پستی : 7971145366

شمار تماس های دانشگاه :
076-44627001
076-44627002

تمامی حقوق این وب سایت برای دانشگاه علمی کاربردی پارسیان محفوظ است.

Template Design:Dima Group