پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۱۷:۴۱
اسلایدر دوم دانشگاه اسلایدر دانشگاه

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی- کاربردی پارسیان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی پارسیان مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور ، فرماندار ، روسای ادارات و موسسات شهرستان پارسیان، ریاست محترم مرکز، مدیر آموزش و پژوهش دانشگاه، کارکنان مرکز، اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی مرکز پارسیان در سالن شهید تندگویان شهرستان پارسیان برگزار گردید.

در این مراسم بعد از تلاوت کلام الله مجید، معاونت آموزشی دانشگاه خانم دکتر رحیمی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به میهمانان مراسم ، روز دانشجو را تبریک گفت. در ادامه فرماندار محترم شهرستان جناب آقای ستاره درباره ی ماموریت اصلی دانشجو به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تشکر ویژه از ریاست دانشگاه علمی کاربردی پارسیان و اهتمام ویژه ای که به دانشجو و شأن دانشجو داشته اند، روز دانشجو را به دانشجویان کشور تبریک گفته و از دانشجویان خواست تا در کنار تلاش و پیشرفت علمی شان تهذیب اخلاق و رفتار حرفه ای داشته باشند، و به حرکت و نشاط علمی اهمیت دهند.

در ادامه برنامه بیانیه ای ۱۶ آذر ۳۲ توسط دانشجو آقای کامرانی قرائت شد که یاد و خاطره ۱۶ آذر را زنده کرد. ازجمله برنامه های بعدی اجرای سرود یار دبستانی من که توسط جمعی از دانشجویان مهندسی کنترل ابزار دقیق برگزار گردید. در ادامه جناب آقای دکتر طباطبایی ضمن بزرگداشت این روز و تجلیل از شهدای دانشجوی ۱۶ آذر در سخنان اذعان داشتند که که اگر شهدای دانشجوی دیروز جانشان را نثار کردند امروز وظیفه دانشجویان است که در مجامع علمی بدرخشند.

این مراسم با سخنرانی آقای دکتر حسینی، ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی پارسیان ادامه یافت که ضمن گرامیداشت و تبریک این روز، و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای و اهمیت جایگاه دانشجو ایراد نمود که : دانشجو باید قدرت تحلیل سیاسی داشته باشد، نسبت به مسائل کشور حس مسئولیت و تعهد در خود ایجاد کند، قشر دانشجو باید بیدار و واقع گرا باشد، به مسائل علمی و پژوهشی در فناوری های نوین با جدیت تمام اهتمام ورزد، چرا که در هیچ زمانی کشور اینقدر نیازمند حضور فعال و خلاقانه دانشجو نبوده است.
همچنین در این مراسم از دانشجویان برتر در زمینه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و علمی، با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

تماس با ما

آدرس:
استان هرمزگان – پارسیان – کیلومتر 1 اتوبان پارسیان عسلویه

فومستان – انتهای خیابان کارآفرینی

کد پستی : 7971145366

شمار تماس های دانشگاه :
076-44627001
076-44627002

تمامی حقوق این وب سایت برای دانشگاه علمی کاربردی پارسیان محفوظ است.

Template Design:Dima Group