مدیر روابط عمومی اظهار داشت:مهلت ثبت‌نام برای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۴ شهریورماه است.

وی افزود:داوطلبان علاقه مند این دوره‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت‌نام اقدام کنند،دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال ۹۸ نیز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.

مدیر روابط عمومی تصریح کرد:ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.sanjesh.org  از روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۳  آغاز شده است و در روز یکشنبه مورخ  ۹۸/۰۶/۱۰ پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام، که دارای شرایط عمومی و اختصاصی  هستند، می‌توانند در پذیرش مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی پارسیان در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه تا این لحظه مهلت مذکور تمدید نشده است ،به آن دسته از داوطلبان که برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در فرصت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شایان ذکر است رشته های کاردانی و کارشناسی این ترم دانشگاه علمی کاربردی پارسیان به شرح ذیل می باشد.

رشته های کاردانی:
– کاردانی ایمنی کار و حفاظت فنی
– کاردانی برق صنعتی
– کاردانی صنایع شیمیایی(پالایش گاز)
– کاردانی مکانیک(تاسیسات صنعتی)
– کاردانی کامپیوتر نرم افزار
– کاردانی تربیت بدنی
– کاردانی حقوق قضایی

رشته های کارشناسی:
 کارشناسی ایمنی،سلامت و محیط زیست(HSE)
– کارشناسی حقوق
– کارشناسی تربیت بدنی
– مهندسی صنایع شیمیایی
– مهندسی کنترل-ابزار دقیق
– مهندسی مکانیک(تاسیسات حرارتی و برودتی)
– مهندسی شبکه های کامپیوتری