پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۱۷:۲۸
اسلایدر دوم دانشگاه اسلایدر دانشگاه

دانشجو بودن یک ارزش است

،الیاسی مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان ، ضمن تبریک روز دانشجو بیان داشتند که  ارزش و جایگاه دانشجو بر کسی پوشیده نیست ، من نیز از شما جدا نیستم  و با دانشگاه و مجموعه دانشگاهی ارتباط مستقیم دارم.

وی گفت:اگر بخواهیم شاهد کشوری آباد و پیشرفته باشیم این در گرو توکل ، تلاش، تکاپو و مجاهدت شبانه روزی امکان پذیر است که دانشگاه و دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم سهم عمده ای در این مسیر داشته همچنانکه تلاشهای دشمنان جهت تضعیف و تخریب و تزریق روحیه یاس ونا امیدی در مراکز علمی و روحیه دانشجویی باز داشتن آنها ازدستیابی به اهداف والا و ارزشمند است.

مدیر کار و خدمات اشتغال در ادامه دانشگاه علمی کاربردی را دانشگاه کارآفرین و دانشگاه هزاره سوم خواند و گفت :

در ابتدا دانشگاهها آموزش محور،نسل دوم  پژوهش محور و  نسل سوم دانشگاه های کارافرین و مهارت محور حرکت کرد

ایشان با اشاره به صحبت های امام راحل (ره) ، دانشگاه را منبع تحولات خواندند ، دانشجو، یک نسل استثنایى و یک موجود استثنایى است، دانشجو بودن یک ارزش است و در بطن خود ارزش های متراکمی دارد؛ جوانی، در راه علم بودن، آزاداندیشی، مدیر آینده کشور شدن، انگیزه‌های متعالی و آرمانگرایی در دانشجو وجود دارد.

الیاسی افزود : در مورد موضوع اشتغال و بهبود فضای کسب وکار ، قرار است یکی از بزرگترین رویدادهای کشور در اینجا شکل بگیرد ، منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان افق بزرگی را برای مردم پارسیان رقم خواهد زد.پیوند عمیق بین صنعت ودانشگاه از اولویت های مدیران می باشد ، سیاست کلان منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و شخص مدیرعامل منطقه بکارگیری نیروی انسانی بومی منطقه در پروژه ها و شرکت های در دست ساخت و اجرا می باشد و همواره بر این موضوع تاکید ویژه ای دارند.

الیاسی در پایان:فقدان مهارت کافی در رشته های فنی و دانشگاهی در بین کارجویان شهرستان  کاملا محسوس است و برای رفع این موضوع و کمک به ارتقاء سطح آموزشی شما دانشجویان و دانشگاه  باید تلاش بیشتری کنید.

 

تماس با ما

آدرس:
استان هرمزگان – پارسیان – کیلومتر 1 اتوبان پارسیان عسلویه

فومستان – انتهای خیابان کارآفرینی

کد پستی : 7971145366

شمار تماس های دانشگاه :
076-44627001
076-44627002

تمامی حقوق این وب سایت برای دانشگاه علمی کاربردی پارسیان محفوظ است.

Template Design:Dima Group